Що віщує веселка у небі: народні прикмети

Прикмети наших пращурів

Фото: muha04/Depositphotos

Здавна існують різноманітні прикмети, пов'язані з веселкою - вона завжди символізує благословення, щастя і божу благодать.

Існує прикмета, якщо пощастило побачити веселку цілком, у всій красі, а не лише фрагмент - то чекайте закінчення будь-яких негараздів і труднощів. Це прекрасний знак, він обіцяє білу смугу в житті і щастя.

Особлива удача побачити відразу дві веселки, в різних місцях неба. Це рідкість - багатьом людям за все життя не вдається побачити подвійне диво.

Якщо ви побачили на небі одночасно в різних місцях дві веселки - знайте, бажання здійсняться, і скоро настане дуже сприятливий і щасливий життєвий період.

Особливо хороша прикмета - це побачити подвійну веселку, тобто дві - в одній. Це віщує, що на вас очікують незабаром неймовірні події, щасливі зміни у житті та здійснення заповітної мрії.

Якщо вдасться пройти під веселкою, знайте, що у вас зараз є шанс здійснити  будь-яку мрію. Згадайте заповітне бажання - краще, якщо воно у вас буде пов'язано з чимось більшим, нематеріальним - любов, здоров'я і так далі. І пройдіть під веселкою - тепер точно знайте, це бажання здійсниться дуже швидко.

Є повір'я, нібито там, де бере веселка свій початок, лежить скарб. А ще цікаве давнє повір'я говорить, що цілющими властивостями володіє вода, з якої «росте» веселка. Ця вода може подарувати і довгоочікувану дитину, і одужання важкохворому.

Рідко кому доводиться побачити веселку взимку. Якщо вам пощастило - знайте, вас буде супроводжувати величезна удача, можна сміливо ризикувати, задумувати і реалізовувати великі плани і не боятися труднощів.

Веселка – це той рідкісний випадок, коли про природне явище немає жодної негативної прикмети.

Джерело: Real-life

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Алексєєва Вікторія

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень