Три речі, які потрібно зробити у день зарплати, щоб гроші водились: народні прикмети

Прикмети наших пращурів

Дати переночувати

Наші предки знали, що зароблене не можна витрачати в той же день. Грошам потрібно переночувати вдома. В такому випадку, гроші просочаться енергетикою житла і людини.

Найефективніше, покласти кошти під подушку. Якщо виконати цей простий обряд, то гроші будуть довше затримуватися в будинку.

Незабаром можна помітити, що гроші почали прибувати у великих кількостях.

Віддати десятину

Якщо людина має хороший достаток, тоді її слід щомісяця жертвувати 10 частину свого доходу на благодійність. Такий ритуал необхідний для того, щоб гроші водилися. Кожна людина може використовувати його на практиці.

Якщо десятина — це забагато, тоді можна віддати стільки, скільки не шкода. Головне, щоб це бажання йшло від чистого серця.


Перерахувати і скласти

До заходу сонця необхідно перерахувати отримані гроші в спальні або у вітальні. Потім їх потрібно акуратно скласти, щоб купюри лежали сорочкою вгору.

Якщо день отримання зарплати випав на зростаючий Місяць, то потрібно покласти купюри на ніч на вікно, це притягне у дім більші гроші.

Джерело: УкрМедіа

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Алексєєва Вікторія

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень