Що відомо про поранених від вибуху гранати у Рівному

Зловмисник теж має рани

Напередодні ввечері у Рівному вибухнула граната. Близько 21:00 вибух чули навіть мешканці центральної частини міста, а на Північному у людей тряслися шибки у квартирах.

Нагадаємо напередодні до поліції подзвонила 24-річна жінка, вона розповіла про неадекватну поведінку молодика у дворі багатоповерхівки на вулиці Шухевича. Вона зазначила, що у руках чоловік тримає гранату та погрожує її підірвати. 

Коли на місце події прибув екіпаж патрульних поліцейських, зловмисник кинув боєприпас, який здетонував. 

Експерти встановили, що це вибух гранати Ф-1. З місця події фахівці вилучили речові докази. 

Внаслідок вибуху осколкові поранення отримали 24-річний місцевий житель, п’ятирічна дівчинка, 28-річний поліцейський та 20-річний зловмисник.

Зловмисника затримали  у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Наразі він перебуває у медзакладі. 

Досудове розслідування здійснюватимуть слідчі ТУ ДБР.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень