Десятки літаків Іл-76 – над Кримським мостом: Його ніяк не вдається відновити? (ВІДЕО)

«Він тріщить, і зупинити це неможливо. Ще 2-3 місяці і… » (с)

Це трапилося 8 жовтня, але досі залишається нез’ясованим – хто ж здійснив підрив Кримського мсту, який перетинає Керченський і Таманський півострови через острів Тузлу й Тузлинську косу.

Усе це знакові місця, як і сам міст, що його було збудовано, аби забезпечити максимальний контроль РФ за товаропотоками українських портів в Азовському морі.

Знаковим був і підрив цього мосту присвячений, фактично, до дня народження та 70-річного ювілею путіна.

Але… Хто б не здійснив удар по мосту, виявляється, що сам підрив, хоча й не був аж надто великим, може мати дуже далекосяжні наслідки.

Зокрема, повідомляється, що озвучені раніше Кремлем плани – відновити міст повністю до липня 23-го року можуть ніколи так і не здійснитися.

Усе тому, що Китай відмовився надати інженерно-технічну допомогу РФ у відновленні пошкоджених конструкцій, а сам Мордор банально не справляється з повноцінним відновленням вказаної транспортної артерії, як до того ж – продовжує покриватися тріщинами настільки активно, що виникають навіть сумніви:

Чи зможе цей міст простояти ще хоча би 2-3 місяці?

ДАЛІ «ЕФЕКТ ДОМІНО»?

Допоки ж ситуацію намагаються рятувати постійними перельотами вантажних літаків Іл-76, які щодоби здійснюють десятки перельоти над мостом, який став одним із символів російської агресії.

Як сказано на відео нижче: «Із Криму це все почалося, Кримом і завершиться».

Натисніть плей для перегляду відео

Як пишуть у коментарях:

- Мост построен на очень неудачно расположенной геологической местности. Поэтому он и ляжет по эффекту домино... Его уже и бомбить не обязательно...

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень