Що повісити на ялинку, щоб привернути гроші: народні прикмети

Прикмети про новорічну ялинку та прикраси

Щоб у домі весь рік водились гроші, на ялинку потрібно обов'язково повісити прикраси округлої форми. Це можуть бути ялинкові іграшки, яблука чи мандарини. Для підсилення грошових  потоків, фрукти загортали у фольгу жовтого кольору.

Першою прикрасою, яку вішають на ялинку, має бути верхівка у вигляді зірки або у вигляді новорічної іграшки. Вважають, що вона ніби «запечатує» позитивну енергетику дерева і залишає її у домі. 

Розбираючи ялинку після свят, верхівку знімають в останню чергу, щоб не «розпорошити» позитив, який вона зберігала навколо новорічного дерева.

Якщо під час прикрашання новорічної ялинки розбивається іграшка - це гарний знак, який віщує прибуток у Новому році.

Щоб впродовж року не мати проблем із грошима, на ялинку вішають паперові гроші, загорнуті у трубочку і перев'язані червоною стрічкою.

Щоб у Новому році в домі був достаток, потрібно повісити на ялинку хоча б одну нову новорічну прикрасу.

Солодощі на ялинці обіцяють прибуток та безбідне життя впродовж року. Також вважають, що іграшки у формі шишок притягують у дім гроші та достаток.

Перед тим, як викидати новорічну ялинку, обов'язково відламували від неї гілочку і зберігали її до наступного Нового року. Вважали, що вона є потужним талісманом достатку і благополуччя.

Одну із останніх знятих новорічних прикрас із ялинки вішали над вхідними дверима, щоб вберегти родину від підступів нечистої сили.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень