Що повісити на ялинку, щоб привернути гроші: народні прикмети

Прикмети про новорічну ялинку та прикраси

Щоб у домі весь рік водились гроші, на ялинку потрібно обов'язково повісити прикраси округлої форми. Це можуть бути ялинкові іграшки, яблука чи мандарини. Для підсилення грошових  потоків, фрукти загортали у фольгу жовтого кольору.

Першою прикрасою, яку вішають на ялинку, має бути верхівка у вигляді зірки або у вигляді новорічної іграшки. Вважають, що вона ніби «запечатує» позитивну енергетику дерева і залишає її у домі. 

Розбираючи ялинку після свят, верхівку знімають в останню чергу, щоб не «розпорошити» позитив, який вона зберігала навколо новорічного дерева.

Якщо під час прикрашання новорічної ялинки розбивається іграшка - це гарний знак, який віщує прибуток у Новому році.

Щоб впродовж року не мати проблем із грошима, на ялинку вішають паперові гроші, загорнуті у трубочку і перев'язані червоною стрічкою.

Щоб у Новому році в домі був достаток, потрібно повісити на ялинку хоча б одну нову новорічну прикрасу.

Солодощі на ялинці обіцяють прибуток та безбідне життя впродовж року. Також вважають, що іграшки у формі шишок притягують у дім гроші та достаток.

Перед тим, як викидати новорічну ялинку, обов'язково відламували від неї гілочку і зберігали її до наступного Нового року. Вважали, що вона є потужним талісманом достатку і благополуччя.

Одну із останніх знятих новорічних прикрас із ялинки вішали над вхідними дверима, щоб вберегти родину від підступів нечистої сили.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень