Що місяць народження може розказати про людину

Дізнайтеся про свою долю

Фото з мережі
Фото з мережі

Який ваш місяць народження – такою і буде ваша доля.

У січні народжуються стійкі переможці.

Люди, народжені в перший місяць року, наділені твердим характером і непробивною силою волі. Найнеймовірніші труднощі життя січневі іменинники переносять з гордо піднятою головою. За вдачею вони – лідери й неусвідомлено шукають поруч з собою людину, яка б змогла змагатися з ними.

У лютому народжуються вітряні люди.

Лютневі іменинники здаються неймовірними романтиками, але за цією маскою ховаються трохи егоїстичні люди, у яких багато ідей і дуже мало виконаних справ.Народжені в лютому можуть бути як елегантні, так й інтелігентні люди, які готові дарувати світу добро і радість.

Березень – чутливі романтики.

Добрі, порядні, вразливі, чутливі, народжені в березні насилу переносять критику. Якщо їх образили, то вони можуть проплакати через це всю ніч. Разом з тим вони можуть бути цілком успішними, якщо впораються зі своїми нервами.

Квітень – непохитні кар’єристи.

Люди, які народилися у квітня, неймовірні матеріалісти та дивовижні сміливці. Також вони рішучі, впевнені в собі та природжені лідери. Про жінок, народжених у квітні, можна сказати, що вона «коня на скаку зупинить». А чоловіки й зовсім можуть досягти самих небувалих кар’єрних висот, змітаючи все на своєму шляху. В любові ці люди дуже пристрасні та ніжні.

Травень – надійні та вперті.

Такі люди дуже вперті, люблять владу та контроль, тому не завжди йдуть на поступки. Однак завдяки логіці й залізним аргументам з ними можна домовиться.

Настрій травневих іменинників мінливий, але загалом вони вірні, надійні та принципові люди.  У любові вони дуже жагучі, а в кар’єрі наздогнати травневих людей практично неможливо.

Червень – талановиті харизмати.

Це люди інформації, ідей, пліток, капризів і зміни настроїв. Червневі іменинники дуже вразливі, але приховують це за бронею комплексів. Якщо ж червневі іменинники зможуть перемогти свої слабкості за допомогою сили волі, то їх чекає блискуче майбутнє.

Липень – мінливі душі.

Складні, суперечливі, багатогранні й таємничі липневі іменинники більше будь-кого прагнуть до незалежності та свободи, але отримавши це, вони не завжди знають, що з нею робити. Народжені в липні – неймовірні егоїсти, але настільки чарівні, що часто їм це сходить з рук. Ці люди вміють любити та дружити, але в глибині душі дивляться на всіх зверхньо.

Серпень – пристрасні натури.

Такі люди розуміються в чуттєвих задоволеннях і вміють жити яскраво, «на широку ногу». Він інших їх відрізняє емоційність і енергійність, саме тому до них завжди тягнуться люди. Навколо них завжди відбуваються найцікавіші події, але часто, бувши лідерами зроду та душею компанії, ці люди через свою довірливість стають жертвами інтриг.

Вересень – успішні гедоністи.

Люди, народжені в вересні, досягають великих успіхів у бізнесі й більше за інших мають шанси заробити дійсно великі гроші. В їх голові справжній калькулятор, який відповідає за розважливість і практичність. Вересневі натури вміють отримувати задоволення від життя і точно знають, заради чого працюють.

Жовтень – суперечливі скептики.

Зовні ці люди здаються простими добряками, але як тільки ви копнете глибше, то побачите суперечливу суміш  різного роду емоцій, яка властива творчим натурам. Вони в усьому сумніваються, але без постійного емоційного підживлення марніють, тому спокійного життя поруч з народженими в жовтні чекати не доводиться.

Листопад – таємничі інтелектуали.

Люди листопада – найзагадковіші особистості. Сила волі, харизма й інтелект – самі ці три кити, на яких базується характеристика цих багатогранних людей. Серед народжених в листопаді – величезна кількість фатальних жінок і небезпечних чоловіків, чарівних маніпуляторів, які діють на інших як магніт. Якби не внутрішні страхи й надмірні амбіції, вони могли б підкорити світ.

Грудень – розважливі ідеалісти.

Мудрі, сильні та практичні, народжені в грудні люди дуже розсудливі.  Однак не все так просто в цьому житті. Грудневі іменинники – страшні ідеалісти, які в ім’я благих цілей можуть змітати все на своєму шляху.  Серед народжених в грудні дуже багато авторитетних людей, думці яких довіряє більшість. Самі вони схильні змінювати свої переконання з віком.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень