Що гублять у тролейбусах Рівного. І де шукати загублене?

Виявляється, знайти можна, якщо загублене помітили кондуктор чи водій тролейбуса

Зараз пасажири майже не гублять речі у тролейбусах, каже директор КП «Рівнеелектроавтотранс» Валентин Ткачук і додає:

– Все знайдене ми здаємо у центральну диспетчерську. Щоб забрати речі, треба звернутися туди за номером 63-66-56.

Диспетчер з 30-річним стажем Олена Донакова розповіла, що загублені пасажирами речі зберігають у столі центральної диспетчерської. Термін зберігання – не безмежний – 2 місяці.

– Гублять документи, мобільні телефони, пакети з речами, вудочки, у дощ - парасолі. Найчастіше знаходимо у тролейбусах пенсійні посвідчення. Діти гублять спортивну форму, портфелі, книжки.

 

Якщо загублено документи, то ми самі можемо розшукувати їхніх власників. А найлегше шукати власників мобільних телефонів: зателефонував за номером – і він прийшов.

 

Було таке, що навіть гроші губили і ми повертали. Сум вже не пам’ятаю. 

Років із 10 тому у тролейбусах речей губили більше. А останні півроку, каже Олена Донакова, пасажири стали уважнішими. Тож майже нічого не гублять, або ці згуби –  незначні.

Це, приміром, якісь порожні торби, брудні банки. Їх просто викидаємо. Бо хто за ними прийде? За цінними речами звертаються, за нецінними – ні. 

За знайдені цінні речі працівникам КП «Рівнеелектроавтоттранс», розповіла диспетчер, дякують усно. Інколи передають шоколадки водію тролейбуса і кондуктору.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень