Щеплення від коронавірусу: чи готова Рівненщина до вакцинації?

Відомо, кого вакцинуватимуть у першу чергу

Перший етап вакцинації проти COVID-19 стартує в Україні з березня.

Втім, лікарні та профільні управління вже почали готуватися до цього, розповів начальник управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Олег Вівсянник.

Будуть створені мобільні бригади, які проводитимуть щеплення. На рівні МОЗу йдуть переговори з Національною службою здоров’я України щодо оплати медикам за кожне щеплення, як додаткова фінансова мотивація для бригади, – зауважив Олег Вівсянник.

На Рівненщині є всі необхідні умови для проведення вакцинування. Підготували відповідних  фахівців, які проводитимуть щеплення, а працівникам медзакладів роздали чіткі протоколи щодо етапності надання медичної допомоги під час проведення вакцинації.

Вакцинацію від коронавірусу проводитимуть поступово у декілька етапів, починаючи з 1 березня. В першу чергу провакцинують лікарів, військових та людей похилого віку.

Джерело: сайт Рівненської ОДА

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень