

Вибуху не було
Пожежу в автоцистерні з пальним, яка сталася на трасі Городище - Рівне - Старокостянтинів неподалік села Забороль, загасили.
Під час пожежі вдалося запобігти вибуху. Загиблих немає. Нині цистерну з пальним охолоджують, повідомляє пресслужба ДСНС Рівненщини.
Нагадаємо, пожежа сталася сьогодні близько пів на 11 ранку. Зайнялася автоцистерна, яка везла 5 т. дизельного пального та 15 т. бензину.
[media=214131][media=214129][media=214128]
Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Переведення годинників змінили: з’явилося уточнення про літній час 2025
Стосується всіх, хто відкладав долари або євро: за валюту можуть оштрафувати — до 20% від суми
Де живуть ведучі 1+1: ось як виглядають маєтки Мосейчук, Осадчої, Горбунова, Падалко (ФОТО)
Обрані Богом: жінки з цими іменами мають найсильнішу енергетику
Українці з малою пенсією будуть отримувати доплати: хто може розраховувати на гроші
Депутати Рівненщини вимагають повернути пільгу на електроенергію для мешканців зони АЕС
За розподіл газу мешканці Рівненщини платитимуть менше
На Рівненщині у сильний мороз згоріла хата
Лапки не мерзнуть? Орнітолог розповів, чи безпечно лебедям зимувати на Рівненщині у морози (ФОТО)
8-річна дитина на санчатах в'їхала у маршрутку на Рівненщині
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415