Ще три територіальні громади отримали дозвіл на об’єднання

З запланованих 64, утворилося уже 24 ОТГ

Сьогодні на засіданні регіональної робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад Рівненської області визначали долю ще чотирьох ОТГ. Зокрема, Березнівської, Іваннівської (Дубенський район), Малолюбашанської (Костопільский район) та Вирівської громад (Сарненський район).

За словами заступника голови облдержадміністрації Ігоря Тимошенка, основний акцент робоча група робить на спроможності громад.

Ми на сьогоднішній день бачимо таку картинку, що ціла низка громад, яка була утворена, вона є недостатньо спроможною і достатньо складно адмініструвати всі ті речі, які пов’язані з життєдіяльністю громади, - каже Ігор Тимошенко.

Так, три громади отримали погодження на подальше об’єднання. На доопрацювання відправили лише пропозицію Іваннівської ОТГ, так як на думку комісії громаді не вистачає фінансової спроможності для подальшого розвитку.

Нагадаємо, що на Рівненщині мають утворити 64 громади, 24 з них – вже успішно пройшли процес об’єднання. Загалом за І півріччя 2017 року власні доходи місцевих бюджетів громад зросли в півтора рази і становлять 107 млн грн.

 

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень