ON-LINE

Ще три територіальні громади отримали дозвіл на об’єднання

середа, 09 серпня 2017
З запланованих 64, утворилося уже 24 ОТГ

Сьогодні на засіданні регіональної робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад Рівненської області визначали долю ще чотирьох ОТГ. Зокрема, Березнівської, Іваннівської (Дубенський район), Малолюбашанської (Костопільский район) та Вирівської громад (Сарненський район).

За словами заступника голови облдержадміністрації Ігоря Тимошенка, основний акцент робоча група робить на спроможності громад.

Ми на сьогоднішній день бачимо таку картинку, що ціла низка громад, яка була утворена, вона є недостатньо спроможною і достатньо складно адмініструвати всі ті речі, які пов’язані з життєдіяльністю громади, - каже Ігор Тимошенко.

Так, три громади отримали погодження на подальше об’єднання. На доопрацювання відправили лише пропозицію Іваннівської ОТГ, так як на думку комісії громаді не вистачає фінансової спроможності для подальшого розвитку.

Нагадаємо, що на Рівненщині мають утворити 64 громади, 24 з них – вже успішно пройшли процес об’єднання. Загалом за І півріччя 2017 року власні доходи місцевих бюджетів громад зросли в півтора рази і становлять 107 млн грн.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Посвідчення водія

    У районі автовокзалу у Рівному знайшли водійське посвідчення на прізвище Дисюк Марк. Забрати...
  • У Рівному загубився кіт

    На вулиці Степана Бандери (в районі Магнату) згубився білий ангорський кіт. З блакитними...
  • Загубилася собака - німецька вівчарка

    В районі Північного загубилася собака породи німецька вівчарка (хлопчик) чорно-рудого...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного