Ще одна радниця міського голови Рівного підкаже, що робити з медициною

Вона працюватиме позаштатно

Міська рада Рівного повідомляє, що у міського голови Рівного Олександра Третяка з’явилася радниця з питань медицини. Це Тетяна Воронцова, й вона працюватиме позаштатно.

Про неї відомо: 

  • з 2014 року проводила навчання мобілізованим бійцям з тактичної медицини;
  • у 2015 році заснувала ГО «Рівне ТАКМЕД»;
  • є інструкторкою та директоркою курсу «Базова підтримка життя» Європейської ради реанімації у Рівненській області;
  • представляє компанію Sanofi-Aventis Ukraine Рівненської та Тернопільської областей;
  • одна з ініціаторів впровадження шкільного гуртка «Умій рятувати життя». Відтак, Рівне – єдине місто в Україні, де з 1 жовтня 2019 року, в освітніх закладах системно діє цей напрямок;
  • авторка двох проєктів, які перемогли у фінансуванні в рамках громадського бюджету Рівного, а саме: створення інсультного центру на базі Рівненської центральної міської лікарні, а також створення реабілітаційного відділення в ІЦ.

 

На переконання Тетяни Воронцової життя у Рівному має бути безпечним, зокрема й завдяки обізнаності рівнян у наданні домедичної допомоги.

 Також Тетяна Воронцова підтримує реформування галузі охорони здоров'я та прагне, щоб наші медики залишалися працювати у Рівному, а не виїжджали за кордон. 

Скільки саме радників працюватиме з міським головою Рівного, й хто з них перебуватиме у штаті міської ради - наразі невідомо. Редакція Радіо Трек надіслала офіційний запит до міської ради та чекає відповіді на це питання. 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень