У Центрі громадського здоров’я Рівненщини обрали нового директора (ФОТО)

Ця жінка 11 років керує благодійним фондом «Наше майбутнє»

Людмила Рибчук у студії Радіо Трек. Фото - пресслужби Нацполіції Рівненщини.

Людмилу Рибчук обрано директором КП «Обласний центр громадського здоров’я» Рівненської обласної ради. Вона керуватиме Центром упродовж наступних трьох років. За це рішення під час сесії проголосували депутати обласної ради.

Людмила Рибчук на новій посаді зосередиться на профілактиці та зміцненні здоров’я громадян та збільшенні тривалості життя, повідомляє «Медичний вісник».

Людмила Рибчук народилася у Корці. Очільниці Центру 47 років. За освітою Людмила Рибчук – клінічний психолог. 

Людмила Рибчук 11 років керує Рівненським обласним благодійним фондом «Наше майбутнє».

Наразі фонд працює, окрім Рівненської, ще й у Волинській та Тернопільській областях з профілактики ВІЛ серед уразливих груп населення.

Людмила Рибчук

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Людмила Рибчук була єдиною претенденткою на посаду керівника Центру громадського здоров'я. До цього центр очолювала Олена Гандзюк, яка пішла на підвищення. Зокрема, стала заступницею начальника обласного управління охорони здоров'я Олега Вівсянника

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень