«Ще такої аварії не бачила»: Машину розірвало на частини: кадри зіткнення двох автівок під Франківськом (ФОТО/ВІДЕО 18+)

Смертельна ДТП у Ямниці – траса Н-09

Моторошна аварія сталася на Франківщині вчора під самий вечір.

Як повідомляє «Галицький кореспондент»

25 червня, близько 21:30 у Ямниці сталась дорожньо-траспортна пригода

В телеграм-каналі «Чат 112» очевидці поділилися світлинами й повідомляють, що в аварії постраждали люди.

Як не дивно, але саме ці люди вижили

Як видно з відео, автівка, яка їхала з Івано-Франківська, раптом виїхала на зустрічну смугу та якраз на пішохідному переході зіткнулася з машиною, яка рухалася в напрямку міста.

На відео (яке знімають з екрану монітора) зафіксовано сам момент зіткнення у Ямниці

Внаслідок ДТП один з автомобілів розірвало на частини.

Зіткнулися «Опель» та «Тойота Кемрі». За попередніми даними поліції та очевидців, водій «Опеля» виїхав на зустрічну смугу та врізався «Тойоту».

 

Одна людина з «Опеля» загинула, ще одна – у важкому стані, пише «Галка».

21-річний житель села Павлівка, керуючи автомобілем «OPEL ASCONA», на заокругленій ділянці дороги в ліву сторону виїхав на зустрічну смугу руху, де допустив зіткнення з автомобілем «TOYOTA CAMRY» під керуванням 36-річного мешканця Житомира.

Про це інформує Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

Не вижив 20-річний пасажир «Опеля»

Внаслідок ДТП 20-річний пасажир автомобіля «OPEL ASCONA» – житель Павлівки – від отриманих тілесних ушкоджень помер на місці події.

Інша пасажирка цього автомобіля – 23-річна мешканка Павлівки – з травмами доставлена до Обласної клінічної лікарні.

Деякі з коментарів у соцмережах:

- Я так розумію – водій заснув.
Ми колись так вночі зі Львова їхали. Якраз в Ямниці водій почав дрімати. Добре що чувак  з заднього сидіння крикнув «водій, на спи!», бо він уже по кривій траєкторії машину повів....

 

- В Інстаграмі місцеві пишуть, що воділа під кайфом був і то з ним не перший раз.

 

- Просто слід згадати, що від ДТП щороку гине більше народу, аніж в АТО/ООС.

- Там завжди аварії. Чотирьохполоска нормальної якості, але по ній в основному ганяють або дуже зранку (на Львів), або пізно увечері (зі Львова).

 

В обох випадках люди сонні, а та дорога дуже кручена, з одного віражу в інший переходить. Зараз ще літо, а зимою там щотижня хтось розбивається.

- Сильний боковий удар дуже підла річ. Автівки на таке не розраховують. Прогнозується в основному фронтальний удар і удар ззаду.

Таке могло статись з будь якою автівкою середнього класу. А такий боковий удар і то з важкими наслідками може витримати лише рамний трак-пікап або важкий рамний позашляховик.

 

- Пристебнуті були.

Вочевидь, цих людей врятувало те, що вони були пристебнуті ременями безпеки

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень