Щасливий тиждень: У житті яких знаків Зодіаку розпочнеться «біла смуга»

Їх лише три

Місячне затемнення – це вдалий початок для представників 3-х знаків Зодіаку. Їм до кінця цього тижня щаститиме у всіх починаннях.

Овни

Люди, які народилися під цим знаком Зодіаку, отримають дуже вигідну пропозицію щодо роботи та зроблять омріяний кар'єрний ривок. Це принесе їм не лише визнання у професійній сфері, а й збільшить дохід. Цього тижня Овни матимуть багато важливих зустрічей та заведуть нові знайомства. На любовному фронті Овнів пануватиме романтика.

Раки

У представників цього знака Зодіаку з’являться нові джерела доходу, що дозволить закрити важливі фінансові питання. Цього тижня Раки будуть сповнені енергії, щоб підкорювати нові вершини. Удача буде на їхньому боці. На вихідних Раки зможуть сповна насолодитися довгоочікуваним сімейним відпочинком.

Стрільці

Вони отримають велику суму грошей та почуватимуться вільними від роботи. До кінця тижня Стрільці сміливо можуть вирушити у подорож, на яку так довго чекали. Представників цього знака чекають нові знайомства та гарні новини з роботи. Після повернення з відпочинку Стрільці візьмуться за проєкт, який принесе їм хороший дохід.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень