Хороші новини для бізнесу. Відомо коли відшкодують ПДВ

Залишилося вже трошки

Вже наприкінці травня держава почне відшкодовувати підприємцям податки й зокрема ПДВ, каже голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев. Це буде відшкодування за січень. 

Січень – це мирний місяць, і податкові накладні за ним зареєстровані. З лютого до травня податкові накладні не реєструвалися. Бізнесу потрібно дати час, щоб їх зареєструвати, без цього відшкодування ПДВ неможливе. На це ми даємо півтора-два місяці, відтак податковій потрібен час, щоб перевірити накладні.

 

Потім почнуть відбуватися відшкодування за лютий – травень. З червня ми розраховуємо вже вийти у звичайний режим відшкодування

 

Усі виплати будуть живими грошима. На відшкодування з ПДВ потрібно близько 12 млрд грн на місяць, – сказав він.

Тож за словами Гетманцева, уряд не підтримав ідею відшкодовувати ПДВ облігаціями.

Нагадаємо, що у Верховній Раді зареєстрований законопроєкт, який встановлює додаткові податки. У разі його підписання очікується збільшення військового збору, повернення ПДВ на імпорт, скасування пільг на паливо і повернення платного розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією. 

Джерело: Главком

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень