

Клікбейт, на жаль, ніхто не скасовував
Інстаграмом зараз несеться масове додавання брехливої сторіс від компанії Plant A Tree Co нібито зі збором коштів для України. Це шахраї.
Якщо ви це вже запостили – видаліть негайно і відпишіться від них.
Компанія Plant A Tree Co прикривається хорошою метою висадити 4 млн дерев, та насправді має дуже сумнівну репутацію і використовує чужі інфоприводи задля розкручування власної сторінки. Про це повідомляє Нота Єнота (антифейкові інтелектуальні ігри).
Plant A Tree Co нібито збирають кошти для української організації razom.for.ukraine, але українська організація нічого про це не знає (див. їхні сторіс в інста)
Ви клікаєте на сторіс, підписуєтеся на їхні сторінки і нібито компанія виділяє за 1 клік один цент. БРЕХНЯ. Люди вже наклікали «допомоги» майже на 300 тис. доларів.
Та чи виділять ці кошти насправді – невідомо. Скоріше всього, це звичайна «накрутка» сторінки.
Також Plant A Tree Co також збирає донейти, але теж невідомо, яким чином їх адмініструють і розподіляють. Немає жодних доказів того, що компанія робила перекази на чужу сторінку.
Радіо Трек: НОВИНИ
Популярний овоч псує нирки, а у Європі його вже ніхто не їсть
Скільки води використовує пральна машина: цифра здивує багатьох
Навіть догляд за рідними не рятує: українцям масово анулюють відстрочки. В чому причина?
Дата народження розповість про вашу життєву місію: перевірте свою
Набирає шаленої популярності у всьому світі: перукарі назвали нову популярну стрижку (ФОТО)
Аферисти вже набили руку і знають, чим замилити очі: у Рівному – чергове шахрайство (ФОТО/ВІДЕО)
За «виграші» можна купити завод: українців активно переслідують шахраї (ФОТО)
«Ваша донька потрапила у ДТП»: злочинець ошукав 86-річну рівнянку, але поплатився за це
Заберіть бонуси або щасливу коробку: рівняни масово «отримують» гроші від торгового гіганта (ФОТО)
1000 грн за вакцинацію: шахраї придумали схему, як вкрасти гроші в українців
На вулиці Дубенській зaгублено aвтомобільний номер ВК2916ВО. Він може бути в рaйон AЗС WOG.
У Рівному на перехресті вулиць Дубенської та Соборної знайдено ключі. Вони випали у хлопчика на самокаті (9–11 років, яскрава футболка). Власників просимо звернутись за номером: 063 712 36 57 — Олександра
Загублені ключі від автівки «Мерседес» знайшли у районі Південному. Про знахідку Радіо Трек повідомили наші слухачі. На дзвінок власника пропажі чекають за тел. +380975786798