1000 грн за вакцинацію: шахраї придумали схему, як вкрасти гроші в українців

Є перша жертва

Жертвою нової шахрайської схеми стала 46-річна мешканка Шепетівки, що на Хмельниччині.

Аферисти зняли з її карти понад 32 000 гривень, повідомляє сектор комунікації поліції Хмельницької області.

Жінка отримала на телефон SMS про доступні виплати за COVID-вакцинацію (ред. – 1000 гривень).

 

Потерпіла перейшла за посиланням на фіктивний сайт та заповнила спеціальну форму, де вказала всі особисті дані. Після цього з її карткового рахунку зникло більш як 32 тисячі гривень.

Наразі правоохоронці проводять перевірку за фактом шахрайства та встановлюють усі обставини події. 

Поліцейські також закликають українців не реагувати на подібні повідомлення.

Картку програми «Є Підтримка» можна оформити  лише в офіційному додатку банку, який автоматично переводить у додаток «Дія».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень