Шахраї знімають гроші з банківських карток українців: нова схема

Кожен третій дорослий українець стикався з шахраями

Протягом 2020 року 30% українців заявили про зникнення грошей з їхніх банківських карток і звинуватили в цьому телефонних аферистів. Про це розповідають в сюжеті програми «Гроші».

Як зазначається в сюжеті, українців, які стали жертвами шахраїв, в середньому обібрали на понад 12 тис. грн кожного.

Як працює ця схема:  

Спершу аферисти «кидають» вам гудки з трьох різних номерів. Потім жертва передзвонює на ці три незнайомих номери. Плюс шахраї поповнюють ваш мобільний рахунок на кілька гривень.

 

Все це потрібно для того, аби потім мати змогу безпомилково відповісти на питання мобільного оператора і попросити у нього випустити дублікат сім-картки. Вашої сім-карти – для шахраїв.

Потрібно відповісти на два питання: куди ви дзвонили за 7 днів та суму останнього поповнення. І вам готові видати нову сім-картку, а стару заблокувати. Тобто власник блокується, а шахраєві видається нова сімка, - йдеться в сюжеті.

У більшості українців до телефону прив’язано все - від електронної пошти до банківської картки, а оскільки доступ до рахунку сьогодні можна отримати через інтернет-банкінг, шахраю лишається лише ввести ваш номер телефону.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень