Сесійну залу міськради Рівного звільнили від захоплення

Про це поінформували з поліції

Нагадаємо, що сьогодні мала відбутися сесія міськради. Але зранку сесійну залу захопили. Це зробили люди на чолі з головою Спілки АТО Рівненщини Сергієм Пандраком. Вони зайняли депутатські місця і поінформували, що проводять своє засідання.

А причина цього, за їхніми словами - те, що

міськрада на одному з попередніх засідань надала дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення 3,5 гектара землі у Рівному під будівнцитво житла управлінню СБУ Рівненщини.

І це в той час, коли для учасників АТО вільної землі під будівництво не знаходиться. 

Втім, як повідомила Марія Юстицька з відділу комунікації поліції Рівненщини, вже сесійну залу звільнено від захопників:

Це вдалося зробити шляхом мирних переговорів. Домовилися з Сергієм Пандраком, що вони дозволяють провести сесію міськради, а натомість він виступить на сесії перед депутатами.  

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень