Серйозна розмова з коханими – Скорпіонам, проблеми з самооцінкою – Ракам: гороскоп на 12 січня

А Риби мають бути особливо уважними

ОВНИ

У вас буде мінливий настрій, тому краще триматися якомога далі від важливих для вас людей. Ваші не зовсім контрольовані емоції можуть зіпсувати стосунки.

ТЕЛЬЦІ

Цього дня посилиться ваша здатність бачити більше, ніж вам демонструють. Якщо щось раніше було для вас загадкою, то тепер ви знайдете відповіді на свої питання.

БЛИЗНЯТА

Вдалий день для великих покупок. Придбана річ служитиме довго та й з ціною ви не прогадаєте.

РАКИ

Ви можете відчути невпевненість у власних силах. У такому випадку краще провести день в компанії друзів, які зможуть підняти вам самооцінку.

ЛЕВИ

Вам хочеться більшого, однак пам’ятайте, що не можна постійно лише брати – інколи треба й віддавати. Чому б не сьогодні?

ДІВИ

Вам не варто відмовлятися від допомоги тих, з ким ви маєте гарні стосунки. Ці люди хочуть вам щиро допомогти і це зовсім не означає, що ви потрапите до них в залежність.

ТЕРЕЗИ

Вдалий день у фінансовому плані. Можливо, вас чекає несподіваний заробіток або вдала покупка.

СКОРПІОНИ

Якщо ви давно плануєте поговорити з партнером про ваші стосунки, то зробіть це саме цього дня. Ваші кохані охоче підуть на діалог.

СТРІЛЬЦІ

Вам вдасться закінчити якусь марудну роботу. Допоможе підказка когось із близьких, яка допоможе розібратися з тим, що довгий час навіювало на вас нудьгу.

КОЗОРОГИ

Ви потрапите в оточення людей, які не дуже добре до вас ставляться. Попри все потрібно спокійно витримати це випробування.

ВОДОЛІЇ

Намагайтеся не зациклюватися на своїх невдачах і не давайте людям порад. Навіть, якщо вас про це попросять.

РИБИ

Вам доведеться передати якусь важливу ​​інформацію. Намагайтеся добре її запам’ятати, щоб нічого не наплутати, адже від цього залежатиме й ваше майбутнє.

Зауважимо!

Цей матеріал має ознайомчий характер, його не слід сприймати як вказівку до дії або ж абсолютну істину. Астрологія, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй, нумерологія та інші подібні речі не є академічними науками, тож перевірити їх науковими методами нереально. Прогнози та гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути суто випадковими.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень