Серіал «Корона» продовжили

Але новий сезон стане останнім

5 сезон серіалу «Корона» не буде фінальним. Творці популярного британського телешоу про життя правлячої королівської сім'ї анонсували 6 сезон.

Коли ми почали обговорювати сюжетні лінії для 5 сезону, незабаром стало ясно, що для того, щоб віддати належне всій цій історії, ми повинні повернутися до первинного плану і зробити шість сезонів, - заявив в інтерв'ю Deadline творець серіалу Пітер Морган. - Хочу відразу зазначити: 6 сезон не наблизить нас до сьогодення - це просто дозволить нам детальніше розглянути той же період.

На цей момент в ефір вийшли 3 сезони «Корони», прем'єра 4-го очікується восени 2020 року. У ньому з'явиться майбутня принцеса Діана (у виконанні Емми Коррін) і Маргарет Тетчер (у виконанні Джилліан Андерсон). Відомо, що з 5-го сезону зміниться каст серіалу: Олівію Колман в ролі Єлизавети II замінить Імелда Стонтон, а Леслі Менвілл буде грати її сестру принцесу Маргарет замість Хелени Бонем Картер. Інші зміни в акторському складі будуть оголошені пізніше. Очікується, що все шоу завершиться подіями приблизно 2003 року.

 

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень