Серіал «Як я зустрів вашу маму» отримає сіквел – «Як я зустріла вашого тата»

Головну роль зіграє Гіларі Дафф

Серіал «Як я зустрів вашу маму» (2005-2014)

Онлайн-кінотеатр Hulu замовив 10-серійне продовження серіалу «Як я зустрів вашу маму», повідомляє Variety. Серіал отримає назву «Як я зустріла твого тата»: в ньому головна героїня Софі буде розповідати синові про те, як познайомилася з його батьком.

Дія серіалу розгорнеться у 2021 році, в центрі сюжету - життя Софі та її близьких друзів. Інших подробиць немає - невідомо також, як саме серіал буде пов'язаний зі своїм попередником.

У роботі над шоу візьмуть участь і творці оригіналу, Картер Бейз і Крейг Томас, - вони будуть виконавчими продюсерами. Роль головної героїні Софі виконає Гіларі Дафф.

Гіларі Дафф

Оригінальний ситком виходив на CBS з 2005 по 2014 рік. У 2013 році канал уже намагався створити аналог шоу з головним жіночим персонажем, але не вийшло: проєкт закрили відразу після випуску пілотного епізоду.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень