Про життя Майка Тайсона знімуть серіал

Вже відомо, хто зіграє головну роль

Майк Тайсон / Джеймі Фокс

Про життя легендарного Майка Тайсона знімуть серіал. Відомо, що боксера зіграє Джеймі Фокс. Для актора це буде не перша роль у байопіку. Так, у 2004 році він отримав «Оскара» за головну роль у фільмі «Рей» про життя знаменитого музиканта Рея Чарльза.

За повідомленням The Independent, режисером пілотного епізоду стане культовий режисер Мартін Скорсезе. На якій платформі транслюватиметься серіал – наразі невідомо. Так само поки що тримається в секреті дата виходу.

Сам Майк Тайсон зізнається, що з нетерпінням чекає початку зйомок, адже давно хотів розповісти історію свого життя і професійного становлення.

Нагадаємо, Тайсон рано залишився сиротою. З 16 років його вихованням займався тренер Кас Д’Амато, який згодом став опікуном Майка. Боксер з особливою теплотою згадує дружину Каса – Каміллу Еволд, і називає її другою мамою.

[media=222296] Камілла, уродженка Тернопільщини, навчила юного боксера шанобливо ставитися до людей, прибирати в кімнаті й бути дисциплінованим. Чи буде в серіалі сюжетна лінія з українською мамою Майка Тайсона – невідомо.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень