Сайт дня: розслабтеся під звуки з улюблених фільмів і серіалів

Хочете ще раз зануритися в атмосферу улюбленого фільму або серіалу? Якщо так, терміново включайте Ambiet Mixer - сайт, на якому зібрані фонові звуки, натхненні різними кінотворами: від «Твін Пікса» до «Гри престолів» і «Зоряних воєн».

Всі фонові звуки в бібліотеці відтворені вручну і передають шум з якого-небудь знаменитого кіномоменту. Наприклад, в один клік можна перенестися на вечірку з «Великого Гетсбі», потрапити в Великий зал Хогвартса, проїхатися під дощем в знаменитій «Chevrolet Impala 1967» (на фото вгорі) братів Вінчестерів з «Надприродного», або потрапити в знамениту кав'ярню з «Друзів».

 

На сайті можна знайти і треки, натхненні книгами або письменниками. Наприклад, вони перенесуть вас за один стіл з Едгаром По (тут чується завивання вітру, муркотіння кота, потріскування дров у каміні, музика Вівальді й каркання ворона) або в садибу Містера Дарсі з «Гордості й упередження» (чутно, як цокає годинник, хтось пише лист і грає на піаніно).

 

 

Кожен трек можна налаштовувати на свій смак: зробити голосніше камін, прибрати музику і т. д. Трек можна створити й самостійно - для цього є інструкція.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень