Середня пенсія в Україні зросла до 3400 грн, - Мінсоцполітики

Ще до липневого підвищення

Щось середнє - це коли у когось є гривня, а у когось - тисяча гривень. У середньому, в кожного з цих людей - по 500 грн і 50 коп. Фото ілюстративне

Про зростання середнього розміру пенсії до 3,4 тис. гривень заявила міністерка соцполітики Марина Лазебна. Про це повідомляє «Укрінформ»:

За наслідками всіх цих програм середній розмір пенсій в країні вже зріс до 3 тисяч 400 грн, – зазначила під час одного з нещодавніх брифінгів очільниця Мінсоцполітики.

Міністерка соцполітики Марина Лазебна

Також Лазебна розповіла, що понад 10,5 млн пенсіонерів та одержувачів соціальних допомог, розмір пенсій і виплат яким не перевищував 5000 грн, отримали по одній тисячі гривень одноразової грошової допомоги.

Також у травні провели індексацію пенсій для понад 8 млн пенсіонерів. Середній розмір підвищення склав 260 грн, зазначила очільниця Міністерства соціальної політики.

Нагадаємо, що з 1 липня в Україні має відбутися чергове підвищення пенсій.

Крім того, у липні змінюються і тарифи на газ, розмір прожиткового мінімуму, аліментів та податкової ставки.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень