Серце розривається від цих очей: волонтери Рівного показали котів, які бачили війну (ФОТО)

Вони шукають нові родини

Шоста евакуація! Рівненські волонтери благодійного фонду «Клуб Лапа» знову прийняли десятки тваринок з прифронтових зон. Цього разу приїхали кошенята та дорослі коти з Торецька.

Більшість з них здорові та вже готові до прилаштування.

Ситуація в прифронтових містах погіршується через величезну кількість тваринок, яких з кожним днем стає ще більше. Лише завдяки волонтерам в бідось є шанс на порятунок та нове життя в люблячих родинах.

Чим більше рівняни звертають увагу на проблеми з безпритульними та забирають їх по домівках, тим скоріше волонтери зможуть прийняти нових тваринок, які потребують евакуації.

Не будьте байдужі, краще маленька допомога, ніж велике співчуття.

Обрати тваринок можна, звʼязавшись з волонтерами «Клуб Лапа» за номерами:

0984803300 або 0674696676.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень