Сільський голова, якого вчора взяли на хабарі, - в ізоляторі

Голова сільради, якого вчора затримали на отриманні хабара, знаходиться в ізоляторі тимчасового утримання. Про це повідомила прес секретар прокуратури області, Людмила Суржук:

Чи слідчі, чи прокуратура звернеться про запобіжний захід, але тільки після того як йому оголосять про підозру. Така процедура КПК. Він затриманий і перебуває в ІТТ (ізоляторі тимчасового тримання - авт.)

Нагадаємо, що на автостоянці поблизу Облдержадміністрації відбулася передача хабара сільському голові селища Зоря у розмірі 500 тисяч гривень, в обмін на підготовку документів, необхідних для прийняття рішення про виділення громадянину у власність 10 земельних ділянок загальною площею 1,15 га, які планувалося виділити місцевій громаді та ветеранам АТО.  Гроші правоохоронці вилучили. Наразі триває досудове розслідування, процесуальне керівництво яким здійснює прокуратура Рівненської області.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень