Секрети вирощування соковитого червоного буряка

Є всього кілька умов, яких треба дотримуватися, як біблійних заповідей

Попри те, що буряк вважається невибагливою рослиною, для отримання хорошого врожаю потрібно знати й дотримуватися деяких правил. В іншому разі солодким і смачним коренеплід не буде.

????Правильний ґрунт і тепло

Для цієї культури найкраще підходить пухкий і поживний ґрунт. А ще потрібно враховувати, що буряк дуже любить тепло, тому висаджувати його треба у вже добре прогрітий ґрунт.

Якщо ж коренеплід формуватиметься в холоді і при температурі нижче 12°C, то стане дерев'янистим і мало придатним до вживання.

???? Освітлення

Крім того, йому потрібне хороше освітлення – у тіні виростити смачний буряк буде куди складніше, навіть якщо решта умов будуть дотримані. Для висадки буряка потрібно вибирати відкриті сонячні ділянки.

????Кислотність ґрунту

Слід зауважити і те, що ґрунт повинен бути в міру кислим. Перевірити кислотність можна, наприклад, за допомогою лакмусового папірця, який легко придбати в будь-якому садовому магазині. Якщо ґрунт потрібно розкислювати, то це можна зробити за допомогою золи, крейди, вапна або доломітового борошна.

Пам’ятайте, що в кислому ґрунті буряк зростатиме погано.

???? Полив і насиченість вологою

Важливим моментом вважають і достатню кількість вологи. При чому тут потрібно знайти баланс, адже через поганий полив м'якуш буряка грубіє, що погано позначається на його смакових якостях, а надто велика кількість води зробить коренеплід вразливим для шкідників, та й зберігатиметься такий буряк набагато менше.

???? Місце висадки 

Садити цей коренеплід щороку на одному й тому ж місці не варто. Найкраще висаджувати його на місці, де минулого сезону у вас була квасоля, горох, кавуни, гарбуз, картопля або помідори.

Водночас, якщо на певній ділянці ви вирощували капусту, моркву або шпинат, то буряк там краще не садити найближчі 5 років.

Читайте також: Погано росте городина? Обираємо правильних «сусідів» для різних культур

Джерело: Ukr.Media

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень