Сайт Нацполіції України зламали. Через Вараш?

Нині його роботу відновлюють

Нагадаємо, у мережі почали поширювати фейк про надзвичайний стан у Вараші.

На РАЕС інформацію про нештатну ситуацію спростували.

Тим часом у поліції області повідомили, що їхній сайт теж зламали.

Хакери встигли розмістити інформацію про надзвичайний стан у Вараші.

Як повідомила т.в.о. начальника відділу комунікації обласного управління Нацполіції Марія Юстицька, нині над відновленням роботи сайту поліції працюють:

- Сьогодні об 11:45 зафіксовано несанкціоноване втручання у роботу офіційного вебсайт Нацполіції.

 

У зв’язку з цим на деяких інтернет-сторінках обласних управлінь поліції була поширена неправдива інформація.

 

Сайт Національної поліції України тимчасово відключений. Наші спеціалісти працюють над усуненням несправностей.

 

Просимо вибачення за тимчасові незручності! 

Поки усію офіційну інформацію правоохоронці публікуватимуть у соцмережах. 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень