«Санітара» лісу понад добу шукали поліцейські на Рівненщині: Забила на сполох сестра (ФОТО/ВІДЕО)

В області тривала пошукова операція

20 січня на Дубенщині зник 30-річний чоловік. Він людина з інвалідністю, має ментальні порушення – не розмовляє і майже не чує. По допомогу до поліції звернулася 33-річна сестра зниклого. З її слів він удень вийшов до бабусі, яка проживає на хуторі біля лісового масиву, і досі не повернувся.

У результаті пошуків, які тривали понад добу, зниклого мешканця села Мартинівка знайшли у лісі неподалік села Буща, повідомили у поліції Рівненщини.

 

Це понад 5 кілометрів від його дому. Він заблукав у лісі.

Чоловіка у тергромаді багато хто знає, адже він часто самотужки прибирає з лісу сміття. На щастя, у біду він не потрапив. Коли його знайшли поліцейські, в руках він ніс два мішки сміття. Чоловіка передали рідним. 

Про зниклого Тараса ТСН раніше зробили сюжет:

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Більше оголошень