Самотні вовки та одинокі левиці: Астрологи назвали знаки Зодіаку, які не можуть зустріти своє кохання

Так розпорядилися зірки

Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

Є люди, які прагнуть зустріти своє кохання, але їм щоразу не щастить, однак є й такі, хто сам не надто прагне стосунків.

Тельці

В таких людей надто високий рівень недовіри до людей, у тому числі до свого партнера. Все через раніше пережиту зраду, брехню та невдачу в перших стосунках. Якщо Тельці колись із таким зіткнулися, то вони вже не зможуть повністю розкритися перед партнером, а лише шукатимуть у кожному негативні риси, які колись завдали їм болю.

Леви

Представникам цього знака Зодіаку властиво ідеалізувати стосунки зі своїм обранцем. Їх розчаровує те, що бездоганних людей просто не існує, саме тому вони обирають самотність, ніж стосунки з будь-ким.

Водолії

Ці люди швидко закохуються, але так само швидко перемикаються з однієї людини на іншу. Водолії можуть легко розірвати стійкі стосунки заради чергового партнера, при цьому їх зовсім не хвилюють почуття попереднього супутника. Через це вони перебувають у постійному пошуку другої половинки, але особливо не страждають через це.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень