Громадська ініціатива «Сад історій» закликає рівнян будувати «здоровий простір»

Самотужки

Рівнян закликають долучитися до озеленення міста.

Громадська ініціатива «Сад історій» оголосила збір 100 тисяч гривень для купівлі 30 дерев.

Раніше завдяки бізнесу, грантових коштів та внесків рівнян активісти організації за рік в середньому висаджували таку кількість дерев у паркових зонах.

Восени вони реалізували перший демонстраційний проект озеленення (на фото вгорі) на вулиці Симона Петлюри навпроти Будинку вчених. Там посадили платан та ряд кущів.

Цього року подібну традицію хочуть продовжити задля здоров'я мешканців міста.

Що пропонує «Сад історій», розповіла активістка Марія Сидорук:

- Та висадка, яку ми пропонуємо місту, це правильна висадка. Коли висаджується вже сформований саджанець, який точно не засохне. Є спеціальний дренаж, і використовується спеціальна методика саджання. Оце все от, один саджанець, коштує від 3 тисяч гривень. У нас є різні канали збору коштів. Один з них – Спільнокошт, де люди можуть перераховувати свої гроші на конкретний рахунок за реквізитами. Є інший канал – майстер-класи, які ми самі проводимо та організовуємо. Усі кошти зароблені ми спрямовуємо на рахунок Спільнокошту, тобто, у цю суму додаємо.

Про всі витрачені кошти звітуватимуть у травні, коли й реалізовуватимуть проект.

За словами Марії Сидорук, місця висадки узгоджують із трестом зеленого господарства. Але, як запевняють інші активісти,

це однозначно будуть вулиці міста, де взагалі не передбачено озеленення. 

Долучитися до збору коштів можуть усі охочі. Перерахувати кошти можна на рахунок Громадської організації «Зелена Альтернатива», ЄДРПОУ: 40135381, п/р: 26009054714263 в ПриватБанк, МФО: 333391 за призначенням: безповоротна фінансова допомога на висадку дерев в Рівному.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень