На «ризикових» підприємствах Рівненщини «взялися за голову» після візитів Держпраці

Щоб не платити чималі штрафи

Наприкінці січня обласне управління Держпраці провело серйозну інформаційну кампанію.

Різнопланові заходи охопили понад 5600 суб’єктів господарювання у сфері торгівлі, надання послуг і громадського харчування.

Як результат – вже у січні кількість повідомлень щодо прийняття на роботу збільшилася майже на 25%. У грудні торік надійшло близько 6,5 тис. повідомлень, а вже у січні – майже 8 тис.

Така тенденція зберігається і в лютому.

Більшість суб’єктів господарювання, які потрапили до переліку ризикових, оперативно оформлюють працівників згідно з чинним законодавством.

Нагадаємо, що з 10-го лютого на Рівненщині розпочалася декада інспекційних перевірок.

Управління Держпраці нагадує, що фінансова відповідальність за одного неоформленого працівника – 10-кратний розмір мінімальної заробітної плати. На сьогодні це 47 230 грн.

Читайте також: Штрафи «босам» зменшили – детінізація зайнятості «пригальмувала»?

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень