Ринок Дикого пропонують виселити з Рівного

Бо, мовляв, він перетворився у неорганізований та брудний міні-район «Шанхай»

Таку петицію на сайті міськради Рівного зареєстрував Андрій Бернацький. Він пише, що ринок Дикого

жодного прибутку місту не приносить. Через його існування створюються постійні автомобільні затори у центрі Рівного. Естетичний вигляд історичного центру повністю спаплюжено. Країна та місто, які йдуть в Європу мають не європейське обличчя, а вигляд секонд-хенду.

 

Прошу перенести вказаний ринок за межі міста або розділити його на кілька частин та відповідно перенести у різні кінці міста, де наявні дороги для доставки вантажу та комфорного добирання покупців.

Поки що петицію підтримали лише 7 людей з 300 необхідних для розгляду її владою. Збір підписів під петицією триватиме до 1 квітня. Підписати петицію можна тут.  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень