Не дочекались дуобуса: у Білу Криницю просять маршрутку

Рівненську

На сайті Рівнеради з’явилась нова петиція, щодо продовження маршрутного таксі у село Біла Криниця, Рівненського району.

Олександр Новак, зокрема, так пояснює свою пропозицію:

Пропоную продовжити міський маршрут до села Біла Криниця, на прикладі с.Велика Омеляна та с. Вересневе, куди їздить 47 маршрутка.

Поки петиція зібрала 16 підписів, із 300 необхідних. Підписати її можна тут.

Нагадаємо, міський голова Рівного не так давно озвучував умови, за яких у Білу Криницю поїде дуобус.

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень