Ринку Дикого у Рівному просять продовжити термін оренди землі

Така петиція з'явилася на сайті міськради Рівного

Йдеться про ділянки площею 1,42 га на вулиці Здолбунівській, на якій розташовані 

частина ринку, парковка та під'їзні шляхи до ринку. 

Цю ділянку орендує приватне підприємство «Торговий центр-Д» ( його площі, а також ринку "Здолбунівський" у Рівному називають "ринком Дикого" за прізвищем колишнього власника ринку Ярослава Дикого). Але у 2018-2019 роках договори оренди зазначених ділянок закінчуються. 

Тож рівнянка Тетяна Дацюк звернулася з петицією до влади Рівного, у якій просить:

поновити договори оренди земельних на термін не менший за 10 років, аби надати можливість для розвитку та впорядкування ринку, заспокоїти підприємців та мешканців міста, позбутися спокуси політичного піару та корупції.

Адже, за її словами, деякі депутати міськради 

мають намір або взагалі відмовити в поновленні договорів оренди, або поновити їх на термін від 1 до 3 років, значно погіршивши умови оренди.

А це, вважає Тетяна Дацюк, призводить до виникнення соціальної напруги та корупції.

Окрім цього, власники ринку позбавлені впевненості щодо подальшої долі орендованих земельних ділянок, а тому не можуть вкладати кошти в їхній розвиток. А підприємці, які здійснюють торгівлю на цих земельних ділянках, перебувають під постійною загрозою втрати робочих місць. 

До того ж, мешканці міста, на її думку, можуть втратити найбільший ринок міста з найнижчими цінами на товари, а міський бюджет - значні фінансові надходження від діяльності ринку.

Підписати цю петицію можна тут. Вона поки має лише чотири підписи.

Нагадаємо, що раніше на сайті міськради з'явилася петиція про винесення ринку Дикого за межі міста. Вона вже набрала 240 голосів з 300, необхідних для розгляду петиції владою.

 

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень