ON-LINE

Риболовну терапію влаштували на Рівненщині для постраждалих АТОвців (ФОТО)

середа, 04 вересня 2019
Які проходять лікування в обласному госпіталі ветеранів війни

Аби допомогти впоратися з психологічним навантаженням демобілізованим АТОвцям, які нині лікуються в обласному госпіталі ветеранів війни, ГО «Обласна ветеранська спілка учасників АТО Рівненщини» організувала для них змагання з рибної ловлі. Участь у заході взяли 14 пацієнтів медичного закладу.

Це вже другий з трьох запланованих заходів, які ми проводимо для учасників АТО у межах проєкту «Рибацькі зустрічі», – розповідає керівник Центру допомоги учасникам АТО Ігор Батинчук. – Сьогодні змагаються учасники бойових дій з інвалідністю. Для них це, насамперед, додаткова психологічна реабілітація. Тут важливий не стільки результат, скільки сам процес.

У програмі психологічної реабілітації риболовна терапія поряд з іншими методами, відіграє значну роль. Спілкування з природою та зміна обстановки дають неабиякий позитивний ефект, запевняють фахівці.

Непросто забути страшні епізоди війни. Радий, що мені надали таку можливість і запросили на риболовлю. Хороша компанія, хороші емоції. Сиджу, відпочиваю і отримую задоволення, – розповів доброволець батальйону «Донбас» Микола Приходько.

Проєкт «Рибацькі зустрічі», разом з іншими пов’язаними з психологічною реабілітацією учасників бойових дій, запровадили завдяки фінансуванню Рівненської облради. На це з обласного бюджету виділили 800 тис. грн.

Третім його етапом стануть чергові змагання з риболовлі «Осінній хижак». Вони пройдуть у селі Корчин Костопільського району на День захисника України. На ці змагання запросять учасників бойових дій та членів ветеранських організацій.

За матеріалами Олексія Мосейченока, АрміяInform

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Робота

    Робота. Ескаваторник. У Рівному. На будівництво. Висока оплата, постійна...
  • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного