Рятунок від деменції: 5 ароматів, які покращують роботу мозку

Щоправда, результату доведеться чекати близько 6 місяців

Нейробіологи з Каліфорнійського університету США дійшли висновку, що когнітивні функції мозку суттєво покращуються, якщо людина дихає уві сні певними ароматами.

Аромаолії лаванди, м'яти, евкаліпта, розмарину та апельсина впливають на функції мозку, пам'ять та прийняття рішень. За пів року вони здатні покращити ці функції на 226%.

Під час експерименту олії використовували вночі, по дві години для ароматизації кімнати. Впродовж шести місяців олії змінювали одна одну.

На думку вчених, виявлений зв'язок між нюхом та когнітивними функціями можна використовувати для боротьби зі старечою деменцією.

Повідомлення про здоров'я мають суто рекомендаційний характер. У випадку виникнення проблем - звертайтеся до лікаря. Не займайтесь самолікуванням.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень