Руки були повністю пошматовані: у Рівному провели дві унікальні операції (ФОТО)

Такі операції у медзакладі провели вперше

Відразу дві унікальні операції напередодні провели в обласній клінічній лікарні Рівного.  

Двом жінкам, яким лише 24 та 42 роки, повернути кисті рук. Операції такої складності у медзакладі провели вперше, повідомляють на сторінці обласної лікарні у Facebook.

Одній пацієнтці повернули кисть, яка була повністю пошматована внаслідок нещасного випадку, їй склали та відновили фаланги пальців. А за пів години до цієї операції  лікарні провели  аналогічне втручання, відмінність лише в тому, що пацієнтка пошматувала руку внаслідок нещасного випадку на пилорамі під пресом, йдеться у повідомленні.

Оперативні втручання тривали майже 3,5 год. Цікаво, що їх провели відразу у день госпіталізації пацієнток, оскільки з моменту отримання травм минуло 12 днів і не можна було втрачати ще більше часу. 

Хірург Сергій Бондар розповів, що операції минули успішно. Тепер пацієнтки зможуть самостійно рухати кистю та фалангами пальців. Перші руки травмованими руками жінки зробити незадовго після операції. 

На фото Сергій Бондар
На фото Сергій Бондар

Він також додав, що оперативні втручання такої складності рекомендовано робити у першу добу після травмування, адже з плином часу такі операції стають ще складнішими. 

До слова, одна пацієнтка отримала першу невідкладну медичну допомогу та оперативне втручання в районній лікарні на Рівненщині, а інша – за кордоном. Післяопераційна динаміка в обох була вкрай негативною. Саме тому вони звернулися до Рівненської обласної лікарні. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень