Розмови з начальством – Дівам, радість і гроші – Рибам: Гороскоп на 20 травня

Близнятам не варто нехтувати відпочинком

ОВНИ

Для чого присвятити цей день – роботі чи відпочинку – вирішувати вам. Але зірки радять поєднати приємне з корисним. До великої суми, яка може з’явитися на вашій банківській картці, необхідно поставитися з ощадливістю — не витрачайте всі гроші одразу, дайте їм «відлежатися».

ТЕЛЬЦІ

Розв'язуйте важливі питання і не переймайтеся, що щось не вдається. Проведіть час наодинці – це допоможе вам віднайти душевну рівновагу. День сприятливий для того, щоб повернути прихильність людини, яка останнім часом за щось на вас образилася — будьте доброзичливі і щирі. Таке ставлення вона обов'язково оцінить.

БЛИЗНЯТА

Хто добре працює – той добре відпочиває. Переведіть дух після напруженого робочого дня. Нехтуючи відпочинком ви почнете втрачати працездатність. А це може не сподобатися вашому керівництву.

РАКИ

Щоб досягти поставленої мети, вам доведеться докласти максимум зусиль. Для кращого результату – знайдіть однодумців. Дехто з представників цього знака може зіткнутися з неприємними ситуаціями. У такому разі заручіться підтримкою друзів. Будьте обережні у своїх діях, щоб уникнути необдуманих вчинків.  Цілком можливе розкаяння людей, які в минулому вас образили. Вибачте їм, всі ми не безгрішні.

ЛЕВИ

Цей день буде сприятливим для будь-яких починань. Але емоції тримайте при собі – зовсім невчасно ви можете зірватися і накоїти справ, за які може бути соромно.

ДІВИ

Досягти поставлених цілей на роботі навряд чи вдасться. Але говорити з начальством на будь-які теми, які вас хвилюють, можна і треба. Наприклад, про нову посаду або підвищення зарплати. Швидше за все, до ваших прохань віднесуться прихильно. Але сили свої треба заощадити. Кращий варіант зарядитися енергією – хороший фільм або книга.

ТЕРЕЗИ

Ви – на порозі збільшення свого щастя і комфорту. Однак без ложки дьогтю – ніяк. На шляху до мети можуть виникнути деякі перешкоди. Використайте цей день для розвитку свого інтелекту.

СКОРПІОНИ

Для вас це буде хороший день. Ваш інтелект допоможе впоратися з усіма робочими завданнями. З самого ранку вами керуватимуть благі наміри. І не опирайтеся їм. Захочеться комусь допомогти — обов'язково зробіть це. І неважливо, матеріальна це буде допомога чи моральна. Не забувайте, що саме приносить вам задоволення.

СТРІЛЬЦІ

У вас теж будуть напади милоття і всесвітньої любові. І ви отримаєте за це винагороду – все вдаватиметься легко і без напруги. Не розраховуйте на інших у розв'язанні особистих питань, вам цілком вистачить власних сил. При цьому імпульсивних вчинків краще уникати.  

КОЗОРОГИ

Цього дня будуть сприятливі обставини, щоб продемонструвати начальству свої знання і вміння: не соромтеся — їх оцінять гідно. А щоб успішно рухатися далі – проведіть роботу над помилками. Бажано діяти з розумом і обачно. Не завадить розумна економія фінансів.

ВОДОЛІЇ

Ефективні дії цього дня дадуть позитивні результати. Використайте п’ятницю для довгострокового планування. Не зайвими будуть і духовні практики – не відмовляйтеся від спілкування з людьми, які цього прагнутимуть. Окрім просто доброї справи ви ще й можете дізнатися багато цікавого.

РИБИ

Ваші спроби зробити день більш плідним принесуть позитивні результати. І це буде не тільки радість, а й гроші. Якщо діятиме швидко – успіх не змусить себе чекати. Кращий спосіб позбутися від туги – зайнятися улюбленою справою.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень