Розкрадають ліс: на Рівненщині лише на одному блокпості за день вилучили 70 кубів деревини (ФОТО)

Три фури їхали без документів

Фото: поліція Колаж: Радо ТРЕК

На Сарненщині поліцейські вилучили 3 вантажівки, які перевозили незаконну лісопродукцію.

Учора на блокпосту в колишньому Рокитнівському районі поліцейські зупинили вантажівку Renault Magnum під керуванням 45-річного жителя Сарненщини.

Під час огляду авто слідчо-оперативна група виявила у напівпричепі 8 кубів необрізних дошок та 10 кубів заготовок.

 

Деревина породи дуб була без відповідних документів.

За годину на цьому ж блокпості поліцейські зупинили вантажівку DAF.

Керманич, 58-річний житель Костополя, також перевозив лісопродукцію без відповідних документів: слідчі вилучили колоди вільхи та берези, загальним об’ємом 30 куб. м.

Аналогічний злочин на блокпосту задокументували о 21:40. Правоохоронці зупинили вантажівку МАN, у напівпричепі якої містилося 22 кубометри обрізної дошки породи ясен.

Водій, 44-річний житель Волині, відмовився надати будь-які документи.

За усіма трьома фактами злочинів у сфері довкілля тривають досудові розслідування. 70 кубів деревини – вилучили.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень