Вже відомо, де саме на Рівненщині крали з прикордонної смуги дуби (ФОТО)

Допомагали у крадіжках прикордонники

Незаконні вирубки лісу виявили на кордоні Рівненщини з Білоруссю. Зокрема, як поінформувала прес-група управління СБУ в Рівненській області,

у відділі прикордонної служби «Дубровиця» військові за гроші дозволяли місцевим жителям вирубувати дерева на ділянці, яку мали охороняти. 

Та й самі прикордонники різали і продавали ліс приватним підприємцям області.

Ми інформували вчора, що прапорщика-прикордонника працівники СБУ затримали на хабарі у майже 20 тисяч гривень. Це було біля місця зберігання зрізаної деревини. 

Загалом правоохоронці задокументували отримання ним хабаря у 40 тисяч гривень.

Прикордоннику повідомили про підозру. Слідчі шукають докази для притягнення до відповідальності інших осіб, які теж брали участь у торгівлі лісом з прикордонної смуги.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень