Ротару вперше за довгий час вийшла на зв'язок: як зараз виглядає артистка (ФОТО)

Співачка показалася в День незалежності України

Відома співачка Софія Ротару привітала українців з Днем незалежності та показалася з сином Русланом Євдокименком на спільній фотографії.

Мама з сином позували в полі. Руслан на свіжому фото постав у сірій футболці, солом'яному капелюсі і сонцезахисних окулярах. Ротару позувала в схожому образі - вона одягла білу футболку і окуляри, проте на голову вирішила пов'язати бандану.

— З днем народження, - підписала знімок знаменитість.

Крім того, 24 серпня, в День незалежності України, вона побажала всім перемоги і миру.

Відзначимо, Софія Ротару рідко «з'являється» в соціальних мережах. Останню фотографію вона опублікувала 7 серпня 2022 року, де сидить на порозі свого будинку в жовтій сукні.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень