Романтичні зустрічі – Стрільцям, непорядні люди – Овнам: гороскоп на 17 листопада

А Близнятам в жодному разі не треба з’ясовувати стосунки

ОВНИ

Будьте обережними у спілкуванні з новими знайомими, оскільки ви можете притягнути до себе непорядних людей. Тому, перш ніж відкривати душу стороннім, подумайте про можливі наслідки. 

ТЕЛЬЦІ

Вас чекає прекрасний день, коли ніхто і ніщо не буде відволікати та дратувати. Відносини з оточуючими будуть складатися рівно, якщо ви самі не почнете провокувати їх. 

БЛИЗНЯТА

Якщо халатно поставитеся до серйозної справи, то ризикуєте отримати велику проблему. Цей день вкрай невдалий для людей, які люблять з'ясовувати стосунки. 

РАКИ

Можливі дрібні неприємності. День сприятливий для знайомств і початку серйозних проєктів.

ЛЕВИ

Будьте обережні зі своїми фінансами. Зорі не рекомендують витрачати їх зараз, навіть, якщо ви запланували, на вашу думку, потрібну покупку.

ДІВИ

День підходить для будь-яких починань і нових знань. Якщо хтось потребуватиме вашої допомоги, то не відмовляйте – невдовзі поради цієї людини стануть вам у нагоді.

ТЕРЕЗИ

З ентузіазмом беріться за будь-яку роботу. Не зайвими будуть і фізичні навантаження.  В особистих стосунках не соромтеся проявляти ініціативу.

СКОРПІОНИ

Цього дня вам доведеться витратити багато сил. Якщо у вас є нереалізовані ідеї, то зараз саме час зайнятися ними. Можливі гострі дискусії в родині.

СТРІЛЬЦІ

Сміливо плануйте серйозні справи - ви легко з ними впораєтеся. А ще зараз вам просто необхідні романтичні зустрічі та розваги. 

КОЗОРОГИ

У графіку справ, запланованих на цей день, не буде вільного місця. Вам потрібно бути дуже уважними й перевіряти зроблене. Навіть, якщо цю роботу виконували ви.

ВОДОЛІЇ

Будь-які справи вимагатимуть від вас значних зусиль і особливої ​​концентрації уваги. Брак інформації та інертність колег можуть завадити вам швидко вирішити важливі справи. 

РИБИ

Досить гармонійний день. Ви можете відчути надлишок сил, які найкраще направити на покращення особистих стосунків.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень