Короткочасна романтика – Тельцям, підступи ворогів – Скорпіонам: гороскоп на 12 листопада

А Левам потрібно віддатися почуттям

ОВНИ

Цього дня можете розраховувати на підтримку вищих сил, покровителів і партнерів. Ви будете вельми везучими й без особливих зусиль зможете здійснити чимало вигідних ділових операцій або домогтися симпатії людини, яка вас цікавить.

ТЕЛЬЦІ

Існує велика ймовірність нового знайомства чи короткочасних романтичних пригод. Намагайтеся зараз використовувати будь-яку можливість для того, щоб змінити на краще своє особисте життя. Сон може бути пророчим і виповнитися наступного дня. 

БЛИЗНЯТА

Можливі дрібні неприємності та стресові ситуації, які заберуть у вас багато сил та енергії. Друга половина дня сприятлива для оформлення нотаріальних документів, звернення до начальства та органів влади.

РАКИ

Зорі пророкують вам романтичне побачення. А от на роботі можлива неприємна зустріч або звістка, яка не найкращим чином позначиться на вашій кар’єрі.

ЛЕВИ

Зорі попереджають про те, що будь-яка справа вимагатиме від вас максимуму зусиль. В особистих стосунках відкиньте сумніви та дозвольте почуттям повністю захопити вас.

ДІВИ

Для реалізації задумів вам необхідне усамітнення. Не завадить і допомога впливових осіб. Намагайтеся більше часу приділити рідним, а особливо – дітям.

ТЕРЕЗИ

Вас чекає один із найсприятливіших днів, коли деякі ваші мрії можуть стати дійсністю.

СКОРПІОНИ

Зараз вам потрібно бути особливо уважними та обережними, адже можливі підступи ворогів. Не приймайте жодних необдуманих рішень. Навіть якщо отримаєте дуже привабливу пропозицію від перевірених людей, то візьміть час на роздуми.

СТРІЛЬЦІ

У професійній сфері вас чекає успіх, проте зірки застерігають від прагнення виділитися чи наполягати на своїй думці. Можливі любовні розчарування.

КОЗОРОГИ

Підвищена працездатність та нестандартний підхід до вирішення проблем принесуть свої плоди – є шанс укласти дуже вигідну угоду.  

ВОДОЛІЇ

Це буде один із чистих днів, відзначених гармонією та справедливістю. Несподівана зустріч призведе до покращення фінансового становища. Вам пощастить вирішити й деякі проблеми в особистому житті. 

РИБИ

Ви опинитеся у центрі уваги. Схоже, почнуть здійснюватися давні плани. Будьте уважними до своїх коханих, бо є ризик серйозного конфлікту.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень