Родини загиблих АТОвців переїжджають жити до Рівного

Через це кількість таких родин у місті збільшується

Якщо торік у місті налічувалося 30 родин військових, загиблих в АТО, то в цьому році їх стало на три більше.

Заступник начальника міського управління праці та соцзахисту Олена Петрик пояснює це тим, що родини загиблих АТОвців з інших регіонів України обирають Рівне для постійного проживання:

Просто приїжджають люди в місто Рівне жити. Вони коштом державного бюджету мають можливість придбати собі житло і купують собі квартири. Хочу один цікавий факт розповісти. Одна сім'я втратила чоловіка, проживала в Луганську, переїхала в Кам'янське (раніше Дніпродзержинськ). Але коли їй виділили гроші для придбання квартири, вона була проїздом в Рівному, побачила його і просто захопилася його красою, екологією, і купила тут квартиру.

Збільшується у місті і кількість АТОвців, які отримали інвалідність внаслідок бойових дій. Через те, що бойові дії на сході продовжуються, військові отримують поранення, контузії та каліцтва. І якщо у 2017 році у місті було 59 таких осіб, то цього року їх вже стало 64.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень