Робота одна і та ж, а зарплата - ні. Порівняли заробіток фахівців в Україні та Польщі (ТАБЛИЦЯ)

Відрізняються десь удвічі

Зарплати в Україні та Польщі відрізняються приблизно вдвічі.

До прикладу, якщо касиру в Україні в середньому пропонують зарплату 11 тис. грн, то у Польщі він може заробляти на такій самій роботі 20,8 тис. грн.

Як розповіла Ганна Джоболда, директор департаменту рекрутації міжнародного агентства працевлаштування Gremi Personal, така різниця у зарплатах підштовхує українок їхати до Польщі та переказувати гроші своїм сім’ям в Україну.

- Наразі особливо гостро відчувається різниця між заробітками у двох державах, у тому числі через те, що українські зарплати втратили 35.7% у валютному еквіваленті. Падіння реальних доходів у валюті більш ніж на третину підштовхує українок до рішення їхати до Польщі та підтримувати грошовими переказами свої сім’ї в Україні, — зазначає експертка.

Повну порівняльну картину у різниці зарплат можна побачити у таблиці:

Джерело: Finance.ua

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень