![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Невідомий чоловік вчора зайшов до приміщення одного із розважальних закладів обласного центру, що по вулиці Привокзальний, і відкрито заволодів майже трьома тисячами гривень.
Затримав грабіжника поліцейський, який, будучи не на службі, стояв на зупинці громадського транспорту.
Близько 21 години зловмисник увійшов до приміщення кафе. У цей час працівниця закладу вийшла на кілька хвилини на вулицю, залишивши двері відкритими, аби бачити, що відбувається усередині.
Чоловік пішов до барної стійки, взяв звідти виручені кошти та кинувся втікати. На заваді стала продавчиня, яка, помітивши злочинні дії чоловіка, хотіла відібрати гроші. Проте зловмисник відштовхнув жінку і втік.
Крики працівниці кафе почув працівник патрульної поліції, який на зупинці громадського транспорту очікував на маршрутку. Поліцейському вдалося наздогнати грабіжника та утримувати його до приїзду слідчо-оперативної групи.
Правоохоронці встановили, що зловмисником виявився 37-річний уродженець Дніпра, який близько року проживає у Володимир-Волинську, а у Рівному перебуває на замісній терапії.
Чоловік і раніше притягався до кримінальної відповідальності за майнові злочини.
За фактом грабежу слідчі Рівненського відділу поліції розпочали досудове розслідування.
За скоєне чоловіку загрожує позбавлення волі строком до чотирьох років.
Відділ комунікації поліції Рівненської області
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК