Рівнянин запропонував створити карту кладовища

Він звернувся з цим до влади Рівного

Розпочався  збір підписів під петицією, яку на сайті Рівненської міської ради виклав рівнянин Олександр Зозуля. У ній він пропонує створити онлайн-карту кладовища «Нове» І пояснює:

Відвідуючи кладовище, зокрема, у Провідну неділю, постійно зустрічаю людей, які ходять, шукають могили рідних, знайомих і не можуть їх знайти. Проте інформація про кожного похованого і точне місце поховання є в документах адміністрації кладовища. Відповідно, наступна пропозиція - наповнити базу даних, накласти розташування могил на карту місцевості.

 

Це дасть змогу за відповідними реквізитами (прізвище, рік смерті і т.д.) виявити точне місце поховання конкретної людини і прокласти маршрут від одного з входів на кладовище до цієї могили.


З 300 необхідних підписів вже двоє людей підписало цю петицію. Збір підписів триватиме до 2 червня 2018 року. 

Підписати петицію можна тут

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень