Карту з вибоїнами на дорогах Рівного пропонують створити активісти

Не вірять у те, що дороги поремонтують?

Ініціатор електронної петиції Андрій Бернацький просить створити інтерактивну карту ям та вибоїн на дорогах міста Рівного.

Текст петиції:

Всім жителям міста вже надокучили постійні проблеми з дорожнім покриттям та тротуарами. У різних місцях постійно з’являються нові ями та вибоїни, які заважають нормальному пересуванню транспортних засобів та пішоходів.

Пропоную створити на сайті міської ради інтерактивну карту щодо вказаних випадків, де кожний житель зможе залишати свої відгуки про появу таких проблем та слідкувати за їх вирішенням.

В свою чергу, вирішення вищевказаного має бути чітко обумовлено в часі та у випадку невчасного ремонту дорожнього покриття - тягнути за собою звільнення відповідальних посадовців, а у випадку систематичного порушення та невиконання своїх зобов'язань з боку господарюючих суб'єктів - припиняти з ними будь-яку подальшу співпрацю.        

Підписати петицію можна на сайті Рівненської міської ради.

Нагадаємо, мешканці Рівного скаржаться на те, що цієї весни разом зі снігом почав сходити асфальт.

Стежте за нашими новинами у  Telegram  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень