Карту з вибоїнами на дорогах Рівного пропонують створити активісти

Не вірять у те, що дороги поремонтують?

Ініціатор електронної петиції Андрій Бернацький просить створити інтерактивну карту ям та вибоїн на дорогах міста Рівного.

Текст петиції:

Всім жителям міста вже надокучили постійні проблеми з дорожнім покриттям та тротуарами. У різних місцях постійно з’являються нові ями та вибоїни, які заважають нормальному пересуванню транспортних засобів та пішоходів.

Пропоную створити на сайті міської ради інтерактивну карту щодо вказаних випадків, де кожний житель зможе залишати свої відгуки про появу таких проблем та слідкувати за їх вирішенням.

В свою чергу, вирішення вищевказаного має бути чітко обумовлено в часі та у випадку невчасного ремонту дорожнього покриття - тягнути за собою звільнення відповідальних посадовців, а у випадку систематичного порушення та невиконання своїх зобов'язань з боку господарюючих суб'єктів - припиняти з ними будь-яку подальшу співпрацю.        

Підписати петицію можна на сайті Рівненської міської ради.

Нагадаємо, мешканці Рівного скаржаться на те, що цієї весни разом зі снігом почав сходити асфальт.

Стежте за нашими новинами у  Telegram  

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень